Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
facebook

Podnośnik P-2 "Bałwanek" 3,5 T

Dane Techniczne:
Wysokość min 150 mm
Wysokość max 380 mm
Udźwig 3,5 t
Ciśnienie robocze 8 bar
Waga urządzenia 20 kg
Kategoria: Podnośniki
Stan produktu: Nowy (Gwarancja 12 miesięcy)*

Zapytaj o cenę

Opis PRODUKTU:

Podnośniki P-2 przy zastosowaniu maksymalnie uproszczonej konstrukcji gwarantuje bardzo wysoką niezawodność i jakość, co sprawia, że jest on idealnym rozwiązaniem dla wielu warsztatów i serwisów samochodowych.

Podnośniki serii P1, P2. P3 produkowane są w kilku odmianach, co pozwala potencjalnemu odbiorcy na dobranie odpowiedniego podnośnika do swoich potrzeb. Cięższe modele wyposażone są w kółka ułatwiające transport na terenie warsztatu i umieszczanie pod samochodem. Zastosowanie poduszek ze zbrojonego kauczuku sprawia, że podnośniki tej serii są lżejsze od sobie podobnych, a wysokiej klasy teleskop wewnętrzny zapewnia wysoką stabilność całego układu podczas pracy. Gumowa poduszka umieszczona na podnośniku uniemożliwia przypadkowe zsunięcie się auta w czasie pracy.

Dwa zawory, wlotowy i wylotowy, zapewniaja skuteczne działanie nawet w przypadku odłączenia zasilania powietrznego po napompowaniu. Zawór wylotowy stanowi jednocześnie zawór bezpieczeństwa służący do szybkiego opuszczania podnośnika.

 

Zdjęcia PRODUKTU
Podnośnik P-2  "Bałwanek" 3,5 T - foto 1
Podnośnik P-2  "Bałwanek" 3,5 T - foto 2
Podnośnik P-2  "Bałwanek" 3,5 T - foto 3
Podnośnik P-2  "Bałwanek" 3,5 T - foto 4
» NA GÓRĘ