Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij
facebook
Jesteśmy 10 lat w branży oponiarskiej!

Opublikowano: 19/01/2015

news 10

Urodziny TEAMCAR - dziesięciolecie firmy!!!

W roku 2015, mija już 10 lat od czasu kiedy powstała firma TEAMCAR. Nasza historia zaczęła się 19-stego kwietnia 2005 roku. W tym ważnym dla nas dniu będziemy świętować powstanie naszej firmy. Przewidujemy na tę okazję specjalne promocje.

Przez ten nie krótki okres, zdobyliśmy przede wszystkim ogromne doświadczenie związane z naszą branżą, odnieśliśmy liczne sukcesy powiększając swoją bazę zadowolonych klientów. Nawiązaliśmy wiele partnerskich kontaktów, po to, by nasza oferta była kompleksowa i spełniała rozmaite wymagania serwisów oponiarskich i warsztatów samochodowych.

Wulkanizatorzy kupują u nas!

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyspecjalizowanej grupie serwisantów nasze maszyny wulkanizacyjne z drugiej ręki, pod względem awaryjności jak również wizualnym odbiegają od maszyn firm konkurencyjnych - oczywiście na naszą korzyść. Na podstawie zgłoszeń reklamowanych montażownic czy wyważarek w Polsce jesteśmy liderem jeśli chodzi o bezawaryjność tych urządzeń.

"Dopinamy wszystko ona ostatni guzik, zadowolony klient to nasz sukces, rośniemy w siłę gdy klient ma do nas zaufanie..." - to słowa, którymi motywują nas współwłaściciele firmy TEAMCAR (Piotr i Tomasz).

Własny produkt - satysfakcja!

Na początku roku 2008 firma TEAMCAR stała się producentem wanien wulkanizacyjnyWanna wulkanizacyjnach do sprawdzania kół. Pomysł zapoczątkował jeden z pracowników. Pierwsze prototypy testowaliśmy w naszym serwisie opon. Szybko dopracowaliśmy szczegóły i odnieśliśmy  sukces w postaci własnego produktu, który ciągle cieszy się zainteresowaniem wśród wulkanizatorów. Polecamy wszystkim -  wanna wulkanizacyjna.

 

W przyszłości planujemy wypuścić na polski rynek kolejny nasz produkt, który jest w trakcie projektu. Mamy nadzieję i liczymy na kolejne sukcesy. O wszelkich nowinkach będziemy informować na bieżąco w dziale "aktualności" na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do częstych odwiedzin serwisu.

» Wstecz

Opublikowano przez: Jarosław Seniuk

» NA GÓRĘ